Суспільство

На Кіровоградщині готуються до будівництва промислового титанового комплексу

. 21510

На Кіровоградщині може з’явитись титановий кластер.

 

12112001ico

Нагадаємо, ТОВ «Велта» планує побудувати завод з виробництва титанового порошку на місці вугільної шахти «Новомиргородська», яка була затоплена 25 років тому.

Як повідомили на сайті ОДА, у Кабінеті Міністрів України голова Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Назаренко розповів про розвиток титанової галузі в області.

«Це дасть регіону інвестиції, наразі озвучується цифра у 270 мільйонів доларів капіталовкладень! Планується реіндустріалізація Новомиргородської шахти, «Велта» готується до будівництва промислового титанового комплексу», – каже голова ОДА.

Андрій Назаренко додав, що в області планується повний цикл переробки титану – не лише видобуток, а й виробництво кінцевого продукту. Із титану вироблятимуться медичні імплантати, індивідуальний захист військовим, а також складові хімічної, оборонної, автомобільної промисловостей.

Створять 2 тисяч нових робочих місць.

«Переконаний, після підсилення сектору з залучення інвестицій, ми зможемо розвивати наші інші родовища – насамперед, літію і графіту», – додав Андрій Назаренко.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама