Майже 400 родин із Кіровограда під контролем соцпрацівників

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 567

Актуальні питання соціальної роботи з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах стали головною темою апаратної наради, що відбулась у Кіровоградській міськраді.

Діючим законодавством, відзначив під час наради диктор Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олег Краснокутський, соціальна робота з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, визначена як провідний напрямок діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
При цьому, Президент України ставить перед місцевими владами вимогу комплексного підходу до розв’язання проблемних питань такої категорії населення, розроблення чітких етапи роботи та алгоритм взаємодії суб’єктів соціальної роботи на місцях, наголосив Олег Краснокутський.

Саме з метою розширення можливостей Центрів у сфері надання допомоги сім’ям у складних життєвих обставинах в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича впроваджена посада фахівця із соціальної роботи та передбачене додаткове фінансування системи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на організацію роботи фахівців.

За інформацією Олега Краснокутського, сьогодні чисельність фахівців із соціальної роботи Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді становить 48 осіб. Протягом червня 2012 – вересня 2013 року фахівцями із соціальної роботи надано 38327 соціальних послуг індивідуального спрямування 6759 особам, проінспектовано 1838 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, забезпечено соціальний супровід 419 сімей даної категорії, яким надано 10813 соціальних послуг. Необхідно відзначити, підкреслив директор Центру, що супровід 146 сімей зазначеної категорії припинений у зв’язку з вирішенням проблемних питань.

Особливим етапом роботи з сім’ями в складних життєвих обставинах є здійснення їх соціального супроводу. Олег Краснокутський звернув увагу, що додатковим свідченням ефективності роботи Кіровоградського МЦСССДМ за даним напрямом є наступні об’єктивні факти. Протягом 2011 року без фахівців із соціальної роботи під соціальним супроводом було 58 сімей, а вже у 2013 році соціальними інспекторами супроводжується 361 така родина.

За інформацією сайту Кіровоградської міськради

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити