Суспільство

Жителі сіл отримають більше шансів на підключення до інтернету – Мінцифри

 Автор: Валерія Жовтун. 2102

У планах Міністерства цифрової трансформації до кінця 2021 року підключити понад 10 тисяч закладів соціальної інфраструктури до фіксованого інтернету. Це означає, що жителі віддалених районів і сіл матимуть змогу також підключитися до інтернету.

internet

Про це сьогодні, 17 листопада, під час онлайн-брифінгу повідомив віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Йдеться про плани підключити до швидкісного інтернету в наступному році понад 10 тисяч об’єктів соціальної інфраструктури: лікарні, школи, бібліотеки. Йдеться про 850 млн грн на підключення. За словами міністра, нині не підключені до фіксованого інтернету по країні 40% шкіл, 92% бібліотек, 37% лікарень. 46% українських сімей не мають доступу до фіксованого інтернету.

– Під час підключення об’єктів соціальної інфраструктури, доступ до фіксованого інтернету отримують жителі цих сіл та містечок. Наприклад, коли ти підключаєш лікарню люди, які проживають у цьому селищі отримують доступ до інтернету, який вже не коштує великих грошей. Це вже буде конкурентна ціна і врази менша, – зауважив Михайло Федоров.

За словами міністра, нині підключення до інтернету в таких містечках може коштувати кілька тисяч гривень, які не кожна родина може виділити з сімейного бюджету.

 

Поширюйте

Коментуйте