Суспільство

У Добровеличківському ліцеї хочуть створити артстудію

. 1432

У Добровеличківському ліцеї «Інтелект» хочуть створити культурно-творчий простір – артстудія «Файні забави».

connected mf project6 700x384

Як повідомила «Гречці» вчителька ліцею Вікторія Бойченко, приймають участь у проєкті ConnectED від GoFundE. Зареєстрували свою ідею на краудфандинговій платформі освітніх проєктів і вже збирають гроші.

Наші учні цікавляться своїм корінням, походженням і бажають пізнати свою культурну спадщину відобразивши її у роботі артстудії. Студія “Файні забави” – це місце для відродження народних звичаїв і традицій, активного відпочинку дітей, роботи гуртків, творчих звітних концертів, заходів шкільного і районного масштабів, – повідомила авторка проєкту.

Хочуть створити культурно-творчий простір, де заняття будуть проводити безкоштовно волонтери, майстри, лідери учнівського самоврядування та школярі з виготовлення ляльки-мотанки, розпису крашанок, випічки традиційних українських виробів: пасок, короваїв та інших смаколиків.

У рамках проєкту планують провести інсценізацію Андріївських вечорниць, сватання та весілля. Відеобатли колядок та щедрівок, народних новорічних привітань. Також виставки Різдвяних листівок початку ХХ століття від українського живописця і графіка Ярослава Пстрака.

Для реалізації проєкту хочуть придбати акустичний комплект, мікрофон, мікшерний пульт, ноутбук, принтер, крісла-мішки, журнальні столики.

Підтримати проєкт можна за посиланням. До завершення збору коштів залишилось 19 днів.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама