Суспільство

У Кропивницькому через порив музей мистецтв досі без тепла

 Автор: Ірина Маслюкова. 2755

З початку опалювального сезону у Кропивницькому музей мистецтв досі без теплопостачання. 

1200px Кіровоградський обласний художній музей

За словами директорки музею Тетяни Ткаченко-Суханової, музей і будівлі по вулиці Великій Перспективній, 60 та 62, залишаються без тепла через порив. Його не можуть ліквідувати, бо на межах теплопостачання збудували магазин.

Люди мерзнуть! Експонатам не забезпечується відповідний температурно-вологісний режим! Гріємося кондиціонерами на тепло (і це можливо лише до морозів і наприкінці робочого дня вимикаємо), і з 10-12 градусів до кінця дня ледве піднімаємо до 16-ти в окремих приміщеннях, у більшості залишається 13-ть градусів тепла,– зазначила Тетяна. 

Як розповів «Гречці» директор КП «Теплоенергетик» Олександр Чельник, стався порив трубопроводу, який живив теплом готель «Києв», музей мистецтв і ще 4 квартири.

Трубопровід знаходиться у місцях щільної забудови всілякими магазинами. На жаль, відновити трубопровід не маємо можливості, тому у п’ятницю почнемо виконувати роботи на тротуарній частині перед готелем «Київ». Будемо робити переврізку магістралей, вибудовувати мережу, щоб відновити теплопостачання у музеї та 4 квартирах, – каже Олександр Чельник.

За його словами, роботи заплановані на цю п’ятницю.

Сподіваюсь, до кінця дня п’ятниці ми відновимо теплопостачання, –  додав директор підприємства. –
Ми знали про цей порив, але всі сили кинули, щоб спочатку відновити теплопостачання лікарень, дитсадків, шкіл, житлових будинків. У нас ще два тижні тому було 160 будинків без тепла. На сьогодні їх залишається десять. Виконали великий об’єм роботи.

Фото: Ігоря Філіпенка

 

Поширюйте

Коментуйте