Суспільство

Відкрили бетонну дорогу Кропивницький-Миколаїв (ФОТО, ВІДЕО)

 Автор: Ірина Маслюкова. 5783

Капітально відремонтовану трасу національного значення Н-14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв вчора відкрили для проїзду всіх видів транспорту. 

2 copy copy

Дорогу Н-14 довгий час називали однією з найгірших доріг України. До 2019 року Миколаївська область була фактично відрізана від сусідніх через жахливий стан цієї бетонки.

 Зараз 66 кілометрів покриття автошляху вже в цементобетоні.

Як повідомили в службі автомобільних доріг Миколаївської області, щоб перевірити оновлену трасу на швидкість, комфорт та міцність, десяток вантажівок провідних перевізників України взяли участь у тест-драйві. Стартувавши у Возсіятському, колона фур  проїхалася дорогою до Капустино.

4 copy

Як повідомляє «Укравтодор», ремонт дороги розпочали у 2019 році, тоді відновили 13 км. А на початку цього року вдалося повністю завершити роботи від Возсіятського до Миколаєва.

Наразі основні роботи завершені – фінішний шар бетону товщиною 26 см влаштовано по всій протяжності дороги – 66 км. Залишилось виконати фінальні роботи з влаштування верхнього шару бетону на з’їздах та примиканнях, укріпити узбіччя, влаштувати лотки та бар’єрне огородження, а також нанести горизонтальну дорожню розмітку.

Вже наступного тижня тут мають встановлювати системи зважування-в-русі (WiM).

За програмою президента України Велике будівництво у 2020 році на відновлення дороги Н-14 у Миколаївській області виділили 1,7 млрд. грн

 

Поширюйте

Коментуйте