Суспільство

Погрози і поліція: у Соколівському жінка не може виселити із власної хати квартирантку

. 11759

У Соколівському триває конфлікт за будинок між власницею житла Оленою Гордієнко і жінкою, яка кілька років проживає у батьківській хаті. Власниця житла написала заяву до поліції через погрози.

strah

– Всякі нецензурні слова казала. Погрожувала, що вона мене вб’є, що з моїми дітьми розправиться, – каже 31-річна Олена Гордієнко, яка розпочала боротьбу за право в’їхати у батьківську хату, в якій уже четвертий рік мешкає 70-річна Лідія Волод, ніби з дозволу брата Олени, який нині за кордоном.

Через побоювання за життя дітей, жінка навіть не пустила вчора в школу 9-річного сина та 6-річну доньку. Сьогодні, каже Олена, що діти до школи все-таки пішли.

– Вела їх до школи, дивилася, переживала. Зараз буду йти забирати їх зі школи, – каже Олена.

Нагадаємо, саме бажання покращити ситуацію добирання дітей до школи і стало причиною того, що жінка із далекого дачного кооперативу вирішила переїхати до батьківської хати. Однак Олена зіткнулася з тим, що “квартирантка” відмовилася пускати її та дітей, до будинку. Це було понад тиждень тому і за цей час до “квартирантки” приїздила поліція, аби з’ясувати чи має вона хоч якісь дозвільні документи на проживання в будинку.

Коли була поліція, я та ще одна сусідка також підійшли. Тож все бачили на власні очі. Вони їй досить коректно пояснювали, що в них є документи, що є власниця, і запитували, а які у неї є документи, на яких підставах проживає? – розповіла сусідка Ірина Литовченко.  – То вона сказала, що в неї ніяких документів немає і надати вона зараз нічого не може. А завтра вона піде в сільраду і візьме будь-яку потрібну їй довідку. Вона кричала поліцейським, що її син працює в сільській раді, возить голову, і на її бажання видаватимуть будь-які довідки.

Як розповідає Ірина, ситуація для Лідії Волод з “квартирантством” не нова. Вже був випадок, коли через суд її висели з іншої хати.

Вчора, 19 листопада, Олена написала заяву до поліції про погрози.

2020 11 20 11 41 36 copy

Як прокоментували у поліції області, мешканку будинку попередили про виселення у двотижневий термін.

– В присутності поліцейських власниця помешкання попередила громадян, які зараз проживають в будинку, що в них є два тижні, аби вони знайшли собі інше житло, – каже речниця ГУ Нацполіції в Кіровоградській області Віталіна Бевзенко. – Якщо вони не залишуть помешкання за два тижні, то відбудеться комісія за участі представників ОТГ спільно з поліцейськими, де розглядатимуть питання примусового виселення.

“Гречка” і надалі буде стежити за ситуацією.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама