Суспільство

У Кропивницькому створили петицію проти використання спортшколи для госпіталізації хворих на коронавірус

. 5248

У Кропивницькому зареєстрували петицію про заборону перепрофілювання обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву "Надія" в лікувальну базу резерву для хворих на COVID-19.

 2c0d3b621ece2f955fc004d2366d57d3

– Такий заклад, як спортивна школа, де навчаються сотні дітей. Де діти здобувають перемоги, вчаться і всебічно розвиваються не можна перепрофілювати в лікарню! Там нема куди буде подіти хворих, і там немає палат, там є один великий зал і басейн! – написала авторка петиції Анастасія Константинова. – Я прошу від імені великої кількості вихованців і батьків розглянути інші місця для лікувальних баз резерву і не чіпати дітей.

Нагадаємо, на початку листопада стало відомо, що в області розглядається СДЮШОР «Надія» і факультет фізичного виховання педуніверситету як госпітальний майданчик хворих на коронавірус. Однак попередньо під госпіталізацію хворих з COVID-19 мають переформатувати Кропивницьку Центральну райлікарню, госпіталь для ветеранів і СМЧ-19 в обласному центрі. Кожен з об’єктів буде залучений лише в разі того, якщо 9 госпітальних баз першої і другої хвиль будуть повністю зайняті хворими на коронавірус. Наразі відсоток зайнятості ліжок хворими у цих лікарнях складає понад 50%.

Нині петицію підписали 29 осіб з 450 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 45 днів.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама