Суспільство

Жителі Олександрівської громади готові перекрити трасу через новопризначеного старосту (ФОТО)

. 14083

24 листопада в Олександрівці відбулись збори мешканців села. Більшість з присутніх не згодні з кандидатурою новообраного старости Валерія Бобринця.

IMG 9421

Про це повідомили на сайті Маловисківської міської ради.

Близько дев’яноста жителів села зібрались через рішення прийняте депутатами міської ради 19 листопада, про затвердження на посаді старости Олександрівського старостинського округу Валерія Бобринця.

На початку зборів їх учасники з обуренням висловлювали звинувачення місцевій владі, зокрема депутатам міської ради, що їм затверджено старостою людину, з яким більшість не знайома та який навіть не мешкає на цій території, – йдеться в повідомлення.

Під час зборів зачитали звернення жителів Олександрівської громади до депутатів міської ради та міського голови Юрія Гульдаса стосовно підтримки на посаду старости Олександрівського старостату кандидатів від місцевих жителів – мешканки села Оксани Онойко та колишнього старости Олександра Кашпуровського.

Маловисківський міський голова Юрій Гульдас пояснив жителям порядок призначення на посаду старости та обставини, які спричинили прийняття рішення ради щодо затвердження на посаді старости Валерія Бобринця.

Присутні прийняли рішення письмово звернутися до Маловисківської міської ради, де висловити невдоволення тим, що думкою людей взагалі знехтували. Звернення підписали практично всі присутні на зборах, за виключенням кількох сільчан. У разі ігнорування звернення до міськради учасники зібрання налаштовані вдатися до більш радикальних заходів: акцій на центральній площі міста Мала Виска чи перекриті автошляху Львів-Стрий-Знам’янка, який пролягає центром села Олександрівка, – йдеться в повідомленні.

IMG 9375

Поширюйте

Коментуйте


Реклама