Суспільство

Кіровоградщина: власниця пекарні сплатила понад 23 тисячі штрафу 

 Автор: Валерія Жовтун. 2560

Після рішення суду власниці пекарні у Знам'янці довелося сплатити 23 615 гривень штрафу за виявлені порушення на виробництві.

hlib

Про це повідомляє управління Держпродспоживслужби області, фахівці якого провели перевірку пекарні ще навесні. Тоді виявили низку гігієнічних порушень, зокрема забруднення продукції та недотримання температурного режиму зберігання продукції. Готові хлібобулочні вироби зберігалися на лотках, застелених картонними коробками з-під інших продуктів. На кухні поруч з інгредієнтами, що використовуються в технологічних процесах, зберігався брудний посуд, залишки їжі. Коробка з маковою начинкою та відкрита коробка з сирковою масою знаходилися в коридорі на підлозі. При цьому сиркова маса та макова начинка зберігалися за температури плюс 19 градусах при необхідних плюс 6, а дріжджі і маргарин – плюс 21 градус за необхідних плюс 7 та 10 відповідно. 

Управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області винесло припис про усунення порушень та рішення про тимчасове припинення виробництва продуктів фізичною особою-підприємцем до усунення виявлених порушень. Однак згодом з’ясувалося, що на виробництві порушення не усунули. За невиконання умов припису і наклали штраф на підприємицю, яка не погодилася сплачувати штраф добровільно, тому справа перейшла на розгляд до суду.

 

Поширюйте

Коментуйте