Суспільство

Через Prozorro закупили страхування від коронавірусу лише для 77 лікарів з Кіровоградщини

 Автор: Ірина Маслюкова. 2099

На Кіровоградщині лише для 77 лікарів закупили страховку від коронавірусу через систему онлайн-закупівель Prozorro.

 

5fb660ee73395326240318

Як повідомляють на «dozorro», станом на 18 листопада через Prozorro в Україні закупили страхування для 19 846 медпрацівників. На це витратили приблизно 5,7 млн грн. За даними МОЗ в країні з хворими на коронавірус працює понад 96 тисяч медиків.

Своїх працівників страхують лікарні майже усіх областей. Закупівлі таких послуг почалися навесні й тривають досі.

Найменше медиків застрахували в Чернігівській — 45 і Кіровоградській — 77 областях.

Водночас у Хмельницькій та Харківській — таких послуг через Prozorro не купували взагалі.

Найбільше медичних працівників застрахували на Миколаївщині та Сумщині — майже по 4 тисячі.

Якщо говорити про страхові виплати медпрацівникам, то вони залежать від обраної страхової компанії та програми страхування. У середньому медики отримають від 5 до 15 тис. грн у разі інфікування COVID-19. У випадку смерті страхова компанія виплатить від 10 до 40 тис. грн родичам загиблого. Деякі медичні заклади оплатили страхування зі значно вищими виплатами.
Страховий платіж (вартість страхування) за 1 медика становить приблизно 300-1000 грн, залежно від обраної компанії та програми страхування.

Застрахувати усіх медиків, що працюють з хворими на COVID-19, можна було б менше, ніж за 30 млн грн. Це вартість ремонту однієї дороги міського значення у Херсонській області. Однак, окрім того, що подібної державної програми досі не організували, закупівлі страхування навіть не включили до переліку послуг, які можна купувати за коронавірусною процедурою, – йдеться в повідомленні.

 

Поширюйте

Коментуйте