Суспільство

У Кропивницькому лікуються від коронавірусу 39 вчителів і 29 школярів

 Автор: Ірина Маслюкова. 2171

У школах Кропивницького зафіксували 39 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19 серед вчителів і 29 - у дітей, при цьому 300 педагогів мають такі діагнози, як ОРВІ, чи запалення легень.

 

coronavirus dity

Про це розповіла начальниця управління освіти Лариса Костенко під час брифінгу сьогодні, 27 листопада.

Як повідомили на сайті міськради, наразі у школах міста використовують змішаний формат навчання: у 5% закладів освіти викладають предмети дистанційно, у 35% - користуються як стаціонарною, так і онлайн формою навчання, а 60 % закладів працюють у штатному режимі.

Ми жорстко контролюємо рівень захворюваності по всім нашим закладам, – поінформувала Лариса Костенко. – Але є випадки, коли батьки приховують, що дитина хворіла чи була в контакті із хворими і продовжують водити в заклад. Закликаю усіх батьків бути відповідальними і вчасно інформувати вчителів про такі випадки.

Через стрімке зростання рівня захворюваності, орієнтовно від 14 грудня всі школярі міста вчитимуться виключно в онлайн форматі. Це буде час повторення пройденого за півроку матеріалу та написання контрольних робіт. А з 28 грудня розпочнуться традиційні зимові канікули.

Поширюйте

Коментуйте