Суспільство

Карантин вихідного дня: на Кіровоградщині виявили 35 порушень

 Автор: Валерія Жовтун. 2466

Протягом вихідних під час дії карантину вихідного дня в області виявили  35 порушень.

zakryto

Як повідомляє поліція Кіровоградської області, до спільних рейдів залучалися понад 500 працівників територіальних підрозділів поліції області, близько 60 патрульних поліцейських, а також представники Держпродспоживслужби та управління Держслужби надзвичайних ситуацій в області.

Протягом 28-29 листопада робочі групи провели перевірки понад тисячі суб’єктів господарювання: закладів громадського харчування, закладів торгівлі, розважальних закладів та перевізників. 

За результатами вжитих заходів виявили 35 порушень, із яких за 10 – склали адмінпротоколи за  ч. 1 ст. 44-3 КУпАП, за 25 – винесли постанову у справі про адміністративні правопорушення за ч. 2 ст. 44-3 (стосовно громадян, які перебували в громадських місцях без респіратора або захисної маски).

За інформацією Держпродспоживслужби області, за два тижні дії карантину вихідного дня обстежили майже 2300 об’єктів, на 10% виявили порушення протиепідемічних вимог та склали 9 протоколів. Порушення, що найчастіше виявлялися під час карантину вихідного дня, це торгівля промисловими, косметичними товарами, товарами побутової техніки, засобів зв’язку, тютюнових виробів тощо попри заборону закладів цієї категорії на роботу. Також протягом двох вихідних зафіксовано роботу дитячого розважального комплексу в Кропивницькому. Найбільше порушень відзначалося в Кропивницькому, Світловодську, Олександрії, а також у Гайворонському, Онуфріївському, Новоукраїнському та Бобринецькому районах.

Нагадаємо, раніше йшлося про те, що карантин вихідного дня триватиме до кінця листопада.

 

Поширюйте

Коментуйте