Суспільство

Краєзнавець з Білорусі розшукує родичів партизана з Кіровоградщини

. 4603

Краєзнавець з Білорусі, автор ідеї та координатор проєкту «Електронна книга Пам'яті. Осиповицький район» Валентин Шпак розшукує родичів, знайомих односельців партизана з села Войнівка Приютівської ОТГ — Сумченка Степана Сергійовича.

13122e5a1e365d2a270808b1fc1929da

Про це повідомляють на сайті громади.  

– Знайшовся його рідний брат Сумченко Іван Сергійович. Він був старшим, а Степан наймолодшим, не дивлячись на невелику різницю в роках народження — 1902 і 1906 відповідно. Крім них були ще брати Григорій і Мілентій, і сестри Агрипина і Марина. Наразі про їх повоєнну долю нічого не відомо, – йдеться в повідомленні.

Як виявилося, до війни родина Сумченко проживала у селі Войнівка. Степан Сергійович був похоронений 1944 року в Могилевській області, а його іменем названа одна з вулиць агромістечка Осиповичи. Бойовий шлях партизанського командира досить добре вивчений, а ось довоєнна біографія, службова кар'єра й особисте життя потребують вивчення.

Проєкт «Електронна книга Пам'яті. Осиповицький район» допомагає знайти відправні точки та шляхи пошуку повної і точної інформації про людей, події, місця, історії Осиповицького краю.

Контакти: pamyat.osipovichi@gmail.com.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама