Суспільство

На Кіровоградщині СБУ провела антитерористичні тренування: “мінували” електростанцію (ФОТО)

. 1828

Координаційна група Антитерористичного центру при управлінні Служби безпеки України в Кіровоградській області провела планове антитерористичне тренування з запобігання загрозам на об’єкті енергетичної інфраструктури.

3 1

Як повідомляють у пресслужбі відомства, перевірялась готовність екстрених служб до дій з попередження і нейтралізації загроз на важливих об’єктах Кременчуцької ГЕС у Світловодську.

За задумом тренувань спробували «мінування» одного із  гідроагрегатів електростанції. Під час перевірки встановили, що адміністрація і працівники ГЕС діяли відповідно до інструкцій. За викликом на місце події прибули співробітники Нацполіції та Держслужби з надзвичайних ситуацій.

2 2

Учасники заходу вчасно виявили, локалізували та знешкодили закладений умовний «вибуховий пристрій». Також вони відпрацювали алгоритм міжвідомчої взаємодії під час можливих терористичних і диверсійних загроз.

За підсумками тренувань координаційна група надала практичні рекомендації з удосконалення системи захищеності об’єкту і контролює усунення виявлених недоліків.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама