Суспільство

Як виглядатиме центральна площа Кропивницького на новорічні свята

. 4487

Цьогоріч через пандемію у Кропивницькому на центральній площі встановлюватимуть головну ялинку вже завтра. Проте святкового відкриття не буде.

IMG 8492

Як повідомила начальниця управління культури і туризму Анна Назарець під час брифінгу, святкування відкриття новорічної ялинки не планують. Також не встановлюватимуть новорічне містечко і новорічну фотозону, яку придбали минулого року.

Нагадаємо, для центральної площі Кропивницького закуповують 118 гірлянд за 181 672 гривень.

Новорічні гірлянди закуповуємо не на саму ялинку. Наша площа на сьогодні не реконструйована і має непривабливий вигляд. Якщо буде стояти сама ялинка, це буде не досить презентабельно. Ми вирішили закупити гірлянди для освітлення площі. Від новорічної ялинки будуть по площі відходити гірлянди, щоб додати святковості і ілюмінації, – каже Анна Назарець

За словами Анни Назарець, також закуплять на 36 тисяч гривень іграшок у вигляді цукерок і солодких паличок на ялинку, щоб вдень виглядала краще.

Встановлювати ялинку планують сьогодні після обіду або завтра зранку комунальне підприємство «Міськсвітло». Вони займатимуться облаштуванням площі.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама