Суспільство

У Кропивницькому управління освіти заборонило дарувати новорічні подарунки у школах

. 7895

У Кропивницькому управління освіти заборонило проводити новорічні свята у школах та дарувати подарунки учням. 

 

podarunok

Управління освіти прийняло рішення, що у цьому році забороняється проводити будь-які розважальні новорічні заходи та вручати новорічні подарунки, – розповіла начальниця управління освіти Лариса Костенко під час брифінгу.

За її словами, таке рішення прийняте, через загальне погіршення епідемічної ситуації та стрімке поширення коронавірусу. 

Не даруватимуть подарунки і у НВК №1. 

27 листопада мама другокласниці НВК №1 повідомила у спільноті «Батьківська рада Кропивницького», що батьківський комітет класу не буде вітати її дитину разом з іншими учнями, через те, що мама не здає гроші у «фонд класу». Хоча жінка говова була заплатити за подарунок.

У ЗМІ була інформацію про те, що батьківський комітет повів себе нестандартно. У цьому закладі займаються цим питанням, вже виданий наказ про заборону проводити новорічні свята і дарувати новорічні подарунки. У зв’язку з тим, що адміністрація хворіє управлінські рішення будемо приймати трошки пізніше. Буде створена комісія, візьмуть пояснення з адміністрації про те, яка робота проводилась, як працював класний керівник, що допустили таку переписку і образи збоку батьків, – повідомила Лариса Костенко.

Нагадаємо, орієнтовно від 14 грудня всі школярі міста вчитимуться виключно в онлайн форматі. Це буде час повторення пройденого за пів року матеріалу та написання контрольних робіт. А з 28 грудня розпочнуться традиційні зимові канікули.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама