Суспільство

Понад 90 тисяч домогосподарств Кіровоградщини отримали субсидії

. 885

90,9 тисячі домогосподарств Кіровоградщини у листопаді отримали субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Це 22 % домогосподарств області. 

500grn

Як повідомили в облдержадміністації, розрахунок розміру житлової субсидії та пільг на опалювальний період 2020-2021 років органи соцзахисту вже провели.

«У грошовій безготівковій формі субсидію отримали 4,8 тисяч домогосподарств області на суму 5,6 мільйонів гривень. Це на 30% більше ніж у жовтні 2020 року. Готівкою – отримали 86 тисяч домогосподарств на загальну суму 106,8 мільйонів гривень, що на 43% більше ніж у жовтні 2020 року», – зазначив директор департаменту соціального захисту населення ОДА Олександр Догаров.
Він додав, середній розмір субсидії у листопаді становить 1236,06 грн.

Субсидію на тверде паливо та скраплений газ у 2020 році надали 23,2 тис. домогосподарствам на суму 78,5 млн гривень. Середній розмір субсидії на тверде паливо та скраплений газ - 3383,6 грн

Зі слів директора департаменту, у новому опалювальному сезоні житлова субсидія автоматично призначатиметься лише тим громадянам, які її отримували раніше.

«Жителям, які раніше не користувалися цією державною допомогою, але відчувають, що не зможуть сплатити за комунальні послуги в зимовий період, слід звернутися до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації та подати заяву і декларацію, обов’язково при цьому вказавши номер свого мобільного телефону», – уточнив Олександр Догаров.

Документи можна подати особисто. Проте враховуючи карантинні обмеження, краще надіслати поштою або в електронній формі через сайт Міністерства соціальної політики України.

З 1 січня 2021 року прийом документів на всі види державної допомоги, в тому числі й житлової субсидії, будуть здійснювати лише об’єднані територіальні громади. Управління соцзахисту прийматимуть документи надіслані поштою та через відповідні електронні сервіси.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама