Суспільство

Без подарунка на Миколая: у Кропивницькому зацькували маму через борг у фонді класу 

 Автор: Валерія Жовтун. 2802

У Кропивницькому маму чотирьох дітей зацькували у класному батьківському чаті та пригрозили: якщо вона не погасить борг по зборах у фонд класу, її дитину залишать без привітань на Миколая. Навіть попри те, що мама була готова здати гроші на подарунок окремо.

 fondklasy

Про це повідомляє “ТСН”. Кілька місяців мама не здавала по 50 грн у фонд класу, бо не мала на це грошей.  І їй пригрозили, якщо не віддасть борг, то донька залишиться без новорічного подарунка. 

– Хіба це вже люди, якщо вони будуть принижувати за мило і туалетний папір, – каже мама 2-класниці Карини Вікторія Мумига. – Остання крапля була, коли сказали, що мою дитину залишать без подарунка, бо я не здаю у фонди. 

Історія набула розголосу в соцмережах. На захист багатодітної мами стала батьківська спільнота Кропивницького. Активісти привезли Карині новорічний подарунок, а адміністрації школи – туалетний папір.

За словами представниці Батьківської ради Кропивницького Євгенії Захарченко, це вимагання грошей з боку голови батьківського комітету, а також булінг. 

У адміністрації школи кажуть, що про конфлікт дізналися щойно з соцмереж і обіцяють розібратися.

Нагадаємо, у Кропивницькому управління освіти заборонило дарувати новорічні подарунки у школах

Поширюйте

Коментуйте