Суспільство

Кіровоградщина: у 2021 році тариф на воду зросте на сім гривень

. 8656

“Дніпро-Кіровоград” обговорив проєкт тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення на 2021 рік до 44,73 грн/кубометр. Нині діє тариф 37,62 грн/кубометр.

voda2

Обговорення запропонованого проєкту тарифу від НКРЕКП на наступний рік відбулося сьогодні онлайн, як і анонсувалося раніше. Однак через технічні негаразди нічого не можна було зрозуміти з обговорення.

9731

Скрін трансляції

Після завершення відеотрансляції пресслужба підприємства надіслала коментар гендиректора підприємства Романа Ілика. 

– Ми тариф на розгляд Нацкомісії подавали у червні у розрахунках, які діяли на той час – 37,67 грн/кубометр, – каже Роман Ілик. – Але протягом року відбулася інфляція, а також Уряд разом з державою прийняв рішення про зростання мінімальної заробітної плати. Відповідно Нацкомісія перерахувала наші розрахунки і наразі це 44,73 грн/кубометр.

Йдеться про проєкт тарифу на послуги водопостачання 24,16 грн/кубометр (з ПДВ) і 20,57 грн/кубометр (з ПДВ) на водовідведення. 

Прогнозується, що тариф можуть ввести вже з 1 січня.

Зауважимо, що в структуру проєкту тарифу в основному закладені і зростання мінімальної заробітної плати працівникам, і зростання електроенергії.

Нагадаємо, раніше гендиректор ОКВП “Дніпро-Кіровоград” зауважував, що НКРЕКП встановлювало тарифи із пів річною затримкою. 

Нагадаємо, що тариф на воду в понад 37 грн/кубометр і так називають одним із найвищих по країні. А ще у 2019 році пан Ілик говорив, що “за відсутності інфляції з 2021 року тарифи на водопостачання та водовідведення не будуть зростати, враховуючи модернізацію підприємства, що відбувається за міжнародні кредитні кошти”.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама