Суспільство

Протест-моб проти законопроекту №2450 (ВІДЕО)

. 112306

Cьогодні о 10.00 Кіровоград долучився до всеукраїнської акції флеш-мобу проти законопроекту №2450.
Якщо цей закон буде прийнято, то конституційні права українців будуть суттєво обмежені. Зокрема, буде порушено статтю 39 Конституції України, а також рішення Європейського суду щодо свободи зібрань.

Законопроект встановлює 4-денний термін повідомлення про зібрання (сьогодні згідно з Конституцією України конкретний термін не встановлено), унеможливить у багатьох випадках реагування громадськості на важливі події суспільного значення. Запроваджене в проекті поняття "спонтанне мирне зібрання" визначене нечітко.Законопроект містить й інші обмеження.

 

Щоб висловити свою громадянську позицію кіровоградці зібрались на площі Кірова. Протест пройшов за заздалегідь продуманим сценарієм, про який "Гречка" повідомляла тут. До мобу долучилось близько 30 людей.

 

www.gre4ka.info

Cпочатку учасники сформували слово "НІ" і підняли догори таблички "2450", що символізувало протест проти даного законопроекту і кілька разів вигукнули заклик "Проти!". Потім протестувальники вибудували слово "ТАК" і підняли таблички "свободі зібрань".

www.gre4ka.info

Як повідомляє "Українська правда", що Голова Верховної Ради Володимир Литвин пропонує відкласти розгляд закону про мирні зібрання громадян на прохання мітингувальників.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама