Суспільство

Не стало відомого підприємця з Кіровоградщини Станіслава Березкіна

 Автор: Анастасія Дзюбак. 8974

На 62-у році пішов з життя відомий підприємець, колишній нардеп Станіслав Березкін.

 Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав підприємець, директор ФК «Зірка» Сергій Кашуба.

dsc 7609

- Сьогодні не витримало серце в доброї і порядної людини. Жоден в місті та області не зробив стільки, скільки він для економіки, для країни, для людей, для армії, для волонтерів! Перед Богом всі рівні, тому прошу згадати в молитві Станіслава. Хай Господь згадає його в Царстві Небесному!, - написав Кашуба. 

Станіслав Семенович Березкін народився 12 травня 1959 року в селі Високі Байраки на Кіровоградщині.

Березкін відомий кропивничанам підприємницькою діяльністю: «Система ССБ», Акціонерне товариство «Сонола», промислова група «Креатив» - найвідоміші компанії, до творення яких причетний підприємець.

Станіслав Березкін встиг побувати депутатом Кіровоградської обласної ради та нардепом. Ставши депутатом Верховної Ради України від БЮТ, зовсім скоро опинився в депкорпусі «Партії регіонів». Від неї ж він балотувався і у 2012 році. На дострокових виборах 2014 року був обраним до ВР як самовисуванець.

Також Березкін запам’ятався тим, що повністю відновив знищену інфраструктуру місцевого стадіону «Зірка». Окрім футбольного поля, там облаштовано сучасний легкоатлетичний комплекс.

Оновлено. У Києві прощання з Станіславом Березкіним розпочнеться 8 грудня о 15:00 у Церкві Живоносного джерела на території Києво-Печерської лаври. 

У Кропивницькому прощання відбудеться 9 грудня о 10:00, обласна філармонія.

 

Поширюйте

Коментуйте