Суспільство

Дві громади Кіровоградщини отримали відзнаки за досягнення в розвитку спроможності (ОНОВЛЕНО)

. 2739

Дмитрівську і Помічнянську територіальні громади з Кіровоградської області сьогодні, 7 грудня, відзначили за найкращий прогрес спроможності в рамках Програми USAID DOBRE.

50690581957 632be3f8da c

Нагородження громад-партнерів Програми USAID DOBRE за найвищі досягнення в розвитку спроможності відбулося у пресцентрі Українського кризового медіа-центру, що транслювалося онлайн.

Отримали сертифікати на додаткове фінансування проєкту в Програмі DOBRE – 50 тисяч доларів голови громад-переможців.

Помічнянська міська громада покращила свої показники на 36 балів.

Дмитрівська сільська свої показники покращила на 59 балів.

– Ми, порадившись з громадою, правильно використаємо ці кошти на розвиток нашої громади, – каже голова Помічнянської громади Микола Антошик.

50689748798 21190c1c15 c

– Разом зі своєю сильною командою сподіваюся, що ми й надалі рухатимемося і будемо робити все можливе, щоб зміцнювати нашу громаду, – каже голова Дмитрівської громади Наталія Стиркуль.

50690579957 00baa74eea c

Програма DOBRE вимірює посилення спроможності місцевого самоврядування в партнерських громадах за допомогою Індексу спроможності місцевого самоврядування. Індекс використовується організацією Глобал Ком’юнітіз у різних країнах та адаптований під українське законодавство.

Експерти Програми USAID DOBRE проаналізували прогрес спроможності 25 громад-партнерів третьої когорти, співпрацю з якими програма розпочала у 2018 році. За підсумками оцінки, відзнаки отримали чотири громади, які зробили найбільший прогрес під час співпраці з програмою: Помічнянська, Високопільська, Дмитрівська, Миколаївська громади.

Нагадаємо, у 2019 році Новоукраїнська і Маловисківська громади області отримали відзнаки взірцевих громад.

ОНОВЛЕННЯ: 50 тисяч гривень виправлено на 50 тисяч доларів. Перепрошуємо. 

Фото Українського кризового медіа-центру

Поширюйте

Коментуйте


Реклама