Суспільство

На Кіровоградщині сім'я, постраждала від вибуху газу, стала жертвою шахраїв (ВІДЕО)

 Автор: Ірина Маслюкова. 7406

Двоє дітей семи і двох років та їхні батьки постраждали через вибух газу у селі Білопілля Кіровоградської області. 

 

1

Як йдеться у сюжеті ТСН, на балон зі скрапленим газом впала невелика шафка, відбила редуктор і газ почав заповнювати кімнату. Втекти з хати родина не встигла - пролунав вибух.

Від вибуху в хаті підкинуло дах і зруйнувало дві стіни. Старша дитина дивом залишилась майже неушкодженою - вона була в сусідній кімнаті. У тата - обпечені руки та обличчя. Нині він у лікарні біля дружини та сина, які постраждали найбільше.

"Дитинка з опіками 40% поверхні тіла була госпіталізована в дитячу обласну лікарню. В цей же день вона була прооперована. Мама прооперована сьогодні. В обох них 40 відсотків опіків, опіки на більшій площі поверхневі, стан хворих тяжкий", - розповів Віктор Ярошенко, в.о. завідувача опікового відділення Кіровоградської обласної лікарні.

Оскільки лікування недешеве, односельці почали збирати гроші потерпілій родині. Але одну із карток спустошили шахраї.

"Скидали на Вікину картку, але звідти пропали 4 600 грн. Вчора поступили - сьогодні пропали. Ми їх не найшли. Я пішла в банк, картка вже заблокована", - говорить родичка потерпілих Світлана Гуцул.

Потерпілі від вибуху і від шахрайства планують звернутися до правоохоронців. Між тим, батько родини - сам фахівець газозварювальник, - застерігає інші родини від користування скрапленим газом в будинках.

За прогнозами медиків, лікування потерпілих триватиме щонайменше місяць. За цей час сусіди та односельці намагатимуться відбудувати пошкоджену хату.

 

Поширюйте

Коментуйте