Суспільство

У Кропивницькому відкрили виставку ліногравюр школярів з Польщі і України (ФОТО)

. 2001

8 грудня у Музеї мистецтв розгорнули експозицію ліногравюр «Слов’янський Бестіарій». Їх створили школярі-учасники міжнародного проєкту «Коли більше об’єднує, ніж розділяє» (Польща-Україна).

DSC 0635

Як повідомили в музеї мистецтв, в експозиції «Слов’янський Бестіарій» представили одинадцять ліногравюр які ілюструють: Русалку, Водяника, Лісовика, Бабу-Ягу, Лихо, Ладу, Мавку, Біса, Блуда, Мару, Чугайстра, Перевертня. Вони ввійшли в збірку «Слов’янський Бестіарій».

DSC 0642

Загалом, Міжнародний просвітницький проєкт «Коли більше об’єднує, ніж розділяє» відбувався на базі Голованівського ліцею імені Тараса Шевченка і Початкової школи імені Емілії Герчак в місті Гродкув (Польща, Сілезія).

– Мета проєкту – познайомити і зацікавити сучасних школярів з автентичною культурою України та Польщі, побачити схожість між ними, викликати почуття поваги до власної народної культури і відповідальність за її збереження, – йдеться в повідомленні.

Його розробили і реалізували Майя Цьонка з ГО «O Wilku Mowa» і Світлана Листюк з ГО «Баба Єлька» за фінансової підтримки Польсько-української ради молодіжного обміну.

DSC 0650

 


Поширюйте

Коментуйте


Реклама