Суспільство

Побиття спецінспектора в Кропивницькому: підозрювані поки без підозри

. 3303

Начальник Спецінспекції Андрій Максюта повідомив, що поліція встановила нападників, які сильно побили співробітника Кропивницької Спеціалізованої інспекції Богдана Голубничого.

Depositphotos 17834915 s 2019

Нагадаємо, вранці 5 жовтня побили інспектора Спецінспекції міста Богдана Голубничого.

5681 copy

– Є людина, на якого є об’єктивна підозра у правоохоронців. Це особа, яка неодноразово документувалася особисто спеціалістом Спецінспекції Богданом Голубничим за порушення Правил благоустрою і штрафувалася адмінкомісією за нехлюйство у Кропивницькому.

Знаю ще багато, але поки не маю права говорити і звинувачувати когось публічно до рішення суду. Хочу лише щоб відбувся чесний суд, закон має торжествувати, – додав Максюта.

Підозрюваних допитали, провели обшук. 

За ними шлейф тягнеться не хороший... і по Долинській, і думаю тут по Кропивницькому також це не одиничний випадок їх «діянь» і «поганок» людям, – каже Андрій Максюта.

Наразі, за його словами, справа «забуксувала» в обласній прокуратурі на стадії підписання підозр.

Андрій Максюта підозрює, що справу затягують, через те, що підозрювані та ймовірний «замовник» мають друзів з юридичної спільноти.

Слідче управління поліції підготувало підозри та готове оголосити їх. Направили підозри на погодження процесуальному прокурору і він гальмує справу два тижні. Постійно затягують – то «запятая» не там, то свідка ще раз допитайте, то просто нема коли... Що завтра придумають – поки не знаю, – каже Максюта.

Як повідомила «Гречці» речниця Кіровоградської обласної прокуратури Наталя Алєксєєнко, як і в будь-яких інших випадках прокуратура, перед тим, як повідомляє про підозру ґрунтовно її готує. Наразі іде звичайний процесуальний процес – прокурор вивчає обґрунтованість підозри. 

 Ми діємо у межах своїх процесуальних повноважень. Процесуальний прокурор детально вивчає обґрунтованість цієї підозри. Якщо є якісь процесуальні неточності, то прокурор на них вказує, щоб їх усунули. Інформація про затягування чи покривання, немає ніякого підґрунтя,– повідомила Наталя Алєксєєнко.

Нагадаємо, у поліції області розглядали кілька версій нападу на кропивничанина, в тому числі і його професійну діяльність.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама