Суспільство

Керівник СІЗО у Кропивницькому постане перед судом

. 1916

Прокуратура направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно начальника державної установи «Кропивницький слідчий ізолятор» у службовій недбалості зі збитками.

suddi

Про це повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 16 грудня 2019 року внаслідок неналежного виконання керівником держустанови своїх службових обов’язків, зокрема вільного пересування ув'язнених між режимними корпусами і камерами та відсутності належного контролю з боку персоналу держустанови, один з ув'язнених наніс легкі тілесні ушкодження психологу відділу соціально-виховної та психологічної роботи.

Ввечері того ж дня, ув’язнені вийшли зі своїх камер через незачинені двері та почали пошкоджувати майно установи. Через це були залучені працівники з різних міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України та підлеглих їм установ задля запобігання та припинення дій, що дезорганізують роботу установи, масових заворушень, проявів групової непокори засуджених, узятих під варту, а також ліквідації їх наслідків.  Внаслідок цього державі завдано збитків на суму понад 130 000 гривень.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 2 000 до 4 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох  років.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України людина вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама