Суспільство

Терміново потрібні донори крові для онкохворої жінки

 Автор: Євген Савранський. 1219

На завтра потрібні терміново донори з групою крові 2 (-) або 1 (-) для Валентини Блакитної, яка знаходиться у важкому стані в обласному онкодиспансері.

Бажаючих допомогти чекають в обласній станції переливання крові по вул. Преображенська, 88 (навпроти дитячої обласної лікарні). Забір крові проводиться з 8:30 до 12:00.

Телефон сина: 050-458-12-50 (Сергій)

ВАЖЛИВО! Бажаючим стати донором, треба дотримуватися дієти. За день до здачі крові не можна вживати жирну, жарену, гостру, копчену їжу, молочні продукти, яйця, горіхи, банани. У день донації бажано відпочити, легко поснідати та не планувати на цей день серйозних справ, інтенсивне фізичне навантаження, прийом алкоголю. Не бажано в цей день керувати транспортними засобами через емоційне збудження, яке буває, як правило, у всіх. За 2 години до та 2 години після дачі крові палити небезпечно і для Вас, і для того, кому потрапить Ваша кров.

Намагайтесь регулярно і збалансовано харчуватися, вживайте побільше рідини; відмовтесь від вживання алкоголю за 48 годин до процедури; утримайтеся від вживання аспірину, анальгіну і ліків, що містять аспірин і анальгетики, за 72 години до процедури; обов'язково виспіться, відпочиньте. Вага донора повинна бути не менше 50 кг.

 

Поширюйте

Коментуйте