Суспільство

Кіровоградщина погано реагує на звернення громадян з питань коронавірусу: рейтинг

 Автор: Валерія Жовтун. 2012

У Міністерстві охорони здоров’я назвали області з найнижчим відсотком опрацьованих звернень від громадян до контакт-центру з питань коронавірусу. 

slyhavka

Про це під час ранкового онлайн-брифінгу розповів заступник міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку Ярослав Кучер.

За його словами, з початку листопада звернулися всього до контакт-центру МОЗу понад 91 тисячу українців, з них близько 7755 були зареєстровані як звернення і передані до відповідальних осіб на області.

– Аби розглянути ці звернення і оперативно допомогти нашим громадянам. Це менше, ніж 10%. І це говорить про те, що якість роботи операторів контактного центру є достатньо високою, – каже Ярослав Кучер. – Тобто більшість питань вирішується по першому дзвінку. 

Також він перелічив області, які своєчасно та якісно опрацьовують звернення громадян: Вінницька, Волинська, Хмельницька, Рівненська, Житомирська, Дніпропетровська, Львівська, Черкаська, Полтавська, Луганська.

Найнижчий відсоток опрацьованих звернень наразі – в Києві та Кіровоградській, Донецькій, Сумській, Київській областях.

– Ми просимо дуже колег звернути на це увагу. Оскільки є випадки, коли навіть термінові звернення не оброблялися своєчасно, – каже заступник міністра.

Нагадаємо телефон контакт-центру 0-800-60-20-19. Він працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Нагадаємо, через контакт-центр при коронавірусі можна викликати мобільну бригаду. Наразі така опція працює в тестовому режимі. 

 

Поширюйте

Коментуйте