Суспільство

У Кропивницькому безпричинно перенесли судове засідання у справі ДТП, в якій загинув спецпризначенець

. 3827

Сьогодні в Кропивницькому суддя Кіровського районного суду Руслан Бурко міста переніс засідання, навіть не відкривши через присутність на засіданні журналістів.

suddi

Про це повідомляє “Інститут масової інформації” з посиланням на журналістку-фрілансерку Анастасію Зубову. Медійниця за відповідним фактом подала заяву до поліції про порушення права на виконання професійних обов'язків.

На засіданні мали розглядати справу обвинуваченого у ДТП, в якій загинув спецпризначенець Максим Латаєв.

“Перед початком судового засідання суддя Руслан Бурко заявив, що не учасники процесу мають залишити засідання. Підстави – карантинні обмеження. Я звернулася до нього, пославшись на гласність судового процесу, вказала, що засідання не закрите. Однак суддя не лише не запропонував перенести засідання в більше приміщення чи залишитися, але з дотриманням півтораметрової дистанції, а просто переніс засідання і залишив залу. Саме засідання суддя, до речі, так і не відкрив”, – розповіла журналістка. 

Водночас вона наголосила, що судові засідання і так відбуваються зрідка, а на це засідання “нарешті через процедуру приводу змогли доставити обвинуваченого, очікувалось остаточне рішення, а суддя просто взяв і грюкнув дверима перед усіма учасниками процесу”.

Юрист ІМІ Алі Сафаров каже, що така поведінка судді порушує вимоги Кримінального процесуального кодексу України, де визначається безперервність судового процесу і виключний перелік випадків, коли суддя має право відкласти судове засідання. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама