Суспільство

Центр громадського здоров’я Кіровоградщини отримав кисневі концентратори дорожче від інших регіонів

. 1860

Регіональний центр громадського здоров’я Кіровоградської обласної ради прозвітував про підписання двох контрактів на постачання кисневих концентраторів загальною вартістю 17,775 мільйонів гривень.

713c1aa76c07cb9a6fa908c7655ada34

Обидва повідомлення про договори, за якими буде придбано 400  та 50 одиниць обладнання з’явились в системі ProZorro учора, 17 грудня.

Судячи з усього це саме те обладнання на яке свого часу виділялись додаткові кошти з обласного та державного бюджетів.

У звітах мова йде про концентратори OLV-10, які можуть виробляти до 10 літрів кисню за хвилину. Попри те що постачальниками товару було обрано дві різні фірм, вартість одного апарату виявилась незмінною – 39,5 тисяч гривень за одиницю.

Зауважимо, що в мережі можна знайти інформацію й про більш вигідні цінові пропозиції. Зокрема цього ж дня Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького повідомив  про придбання аналогічного апарату за 35 тисяч гривень, а Управління охорони здоров’я Рівненської ОДА за 37,8 тисяч гривень штука. На сайті ж підприємства «Інкос лайн» міститься інформація про готовність продавати товар по 37 тисяч гривень, за умови придбання партії від 5 одиниць.

Що ж до підрядників, то 50 концентраторів до кінця року Регіональному центру громадського здоров’я поставить столичне ТОВ «Інноваційна медична група» Володимира Іванова. У 2019-20 роках підприємство встигло отримати ще 7 замовлень на 15,39 мільйонів гривень. При цьому усі попередні поставки стосувались витратних матеріалів для гемодіалізу.

Ще 400 апаратів цьогоріч має привезти до Кропивницького ТОВ «Циммер медізин сістем Україна» Ірини Бренгартнер. Фірма вельми успішно працює з бюджетними організаціями та за останні два роки окрім контракту з центром громадського здоров’я Кіровоградщини підписала ще 68 договорів на 168 мільйонів гривень.

Павло Лісниченко

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама