Суспільство

У ФОПів виникли проблеми з оформленням заявок через “Дію”

. 1831

Застосунок «Дія» не бачить правильний КВЕД ФОПа, а тому автоматично блокує можливість подати заявку на виплату 8 тисяч гривень від держави.

131942649 216719803382719 7900340760007103810 o

Про це йдеться на фейсбук-сторінці проєкту з Кропивницького “Revizorro. Варта якості”. 

– “Дія” через яку реєструють карантинну виплату ФОПам у розмірі 8 тисяч помітно глючить увесь цей тиждень. Формально вона працює, але геть некоректно обробляє дані. Через що значна частина ФОПів банально пролітають з законною виплатою. Бо «Дія» не бачить правильний КВЕД ФОПа, а тому автоматично блокує можливість подати заявку на виплату. При цьому «Дія» є єдиним способом претендувати на цю допомогу, а строк реєстрації даних в ній закінчується вже цього грудня, – йдеться в пості.

При цьому міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на своїй фейсбук-сторінці звітує про те, що  у “Дії” оформили заявки на виплати для ФОП та найманих працівників понад 200 тисяч українців. Наразі збільшили потужності застосунку і порталу та покращили сервіс. 

Нагадаємо, термін подачі заявок на отримання 8 тис. грн допомоги – до 31 грудня включно. “Гречка” вже писала, як ФОПи та наймані працівники можуть подати на порталі «Дія» заяву на отримання матеріальної допомоги у зв’язку з «карантинними канікулами».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама