Суспільство

Кропивничанка випустила книгу теплих історій, які загортають немов у ковдру

. 2513

«Вона першою все сказала» – назва книги Вікторії Семененко, піарниці, журналістки, благодійниці з Кропивницького. Це її перша книга, яка вийшла друком напередодні Дня святого Миколая. 

132110136 3403365236452788 5555776230996358662 o

Над обкладинкою працювала фотографиня і дизайнерка Олена Непотенко

– У книзі «Вона першою все сказала» легкі маленькі історії, які загортають немов у ковдру, які з тобою чаюють, відпочивають, надихають, обіймають. Це історії про надважливе – дітей, почуття, батьків. Це історії, які відносять у теплі спогади, на море, у дитинство, у батьківський дім, до мами в обійми, до татка – на плечі. Повітряні. Зефірні. Заспокійливі, як вечірнє сонце, – розповіла “Гречці” авторка. – Книгу я отримала з друку напередодні Святого Миколая, в п’ятницю вечері, що дуже символічно для мене. Книга вийшла лише цього року. Значить, так мало бути. Значить, мої тексти мали помудрішати, подорослішати, щоб потрапити до читача у книзі. На все свій час. Головне, що моя книга тепер у мене є.

За її словами, більшість з цих історій написані у 2019 році, вони не були опубліковані ні в газетах, ні в журналах, ні в соціальних мережах.

– Я давно мріяла видати власну книгу. Мабуть, ще зі школи, коли тільки почала писати художні історії. Відтоді текти писала завжди, майже щодня, особливо, після школи, так налаштовувала себе виписуватися. І пізніше в редакції, на заходах, у потязі, на відпочинку. Вони всі друкувалися то в газетах, то в журналах міст Кропивницький, Львів. Цього року я вирішила свої улюблені історії зібрати під однією обкладинкою «Вона першою все сказала». Дякувати Богу, моя мрія здійснилася. 

Книга надрукована у харківському видавництві «Книга-мигом» власним коштом авторки. 

– Я не хотіла під свої історії шукати видавництво, яке б зацікавилося книгою і профінансувало її друк. І не готова була витрачати на це свій час, щоб отримати «так» чи «ні». Тому я одразу саме ці історії вирішила видати власним коштом. Чому я акцентую увагу на «саме ці», тому що з наступного року буде інша книга в іншому видавництві.

Усі хто хоче придбати книгу можуть написати авторці у фейсбуці. «Вона першою все сказала» коштує 100 гривень. На зібрані гроші від продажу Вікторія Семененко випустить додатковий тираж цієї книги. 

– Я дякую шанувальникам своєї творчості, які з першого дня, як тільки я виклала допис у соцмережі при вихід книги, писали мені і телефонували з проханням залишити їм примірники. Мені дуже приємно. І запрошую до читання нових читачів, які люблять історії з натхненням, мотивацією, теплом і щирістю. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама