Суспільство

Слухати серцем: для дітей з вадами зору створять аудіокниги 

. 2001

У рамках проєкту "Слухати серцем" створять аудіокнижки, записані за творами сучасних українських дитячих письменників, які вийдуть з друку у видавництві дитячої літератури "Ранок" до кінця року. 

42

Усі охочі отримають вільний доступ до творчої добірки у вигляді аудіобібліотеки, представленої 11 новими виданнями. Добірка книжок розподілена за віковими групами та орієнтована на читачів від дошкільного до старшого шкільного віку.

"Насамперед аудиторія нашого проєкту це діти, які не мають можливості читати книжки самостійно, адже мають проблеми з зором. Саме для них ми створюємо бібліотечку "Голоси книжок", яка сприятиме гармонічному розвитку дітей та знайомству з новинками української літератури. Підбираючи матеріал для озвучування, ми намагалися акцентувати увагу на творах, у яких йдеться про сучасний світ, комунікацію, та головні людські цінності", – розповіла керівниця проєкту письменниця Мар'яна Гончарова-Горянська.

Бібліотеку "Голоси книжок" передадуть вихованцям 12 шкіл-інтернатів для сліпих та слабозорих дітей з різних міст України. Аудіобібліотеки, записані на електронні носії (CDrom), разом зі зчитувальними пристроями будуть відправлені за адресами шкіл-інтернатів. Аудіокнижки отримають діти дошкільного, молодшого та середнього шкільного віку. Також, усі вони будуть розміщені у вільному доступі на сайті видавництва «Ранок» та в онлайн бібліотеці для людей із вадами зору «Ліхтар». 

Наразі над озвучуванням аудіокнижок працюють теле- та радіо ведучі, актори театру і кіно, відомі українці.  

Юлія Валова

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама