Суспільство

Пенсіонерці з Олександрії вдалося повернути 12 тисяч за товар

 Автор: Валерія Жовтун. 4637

Жительці Олександрії повернули понад 12 тисяч гривень за куплений килим та шарф-накидку, якими вона не користувалася.

500grn

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, куди звернулася олександрійка після відмови підприємця повернути їй гроші за придбаний товар.

– Вона придбала в салоні-магазині «Nuga Best» турманієвий килим, який, за словами продавця, мав допомогти для профілактики й лікування низки хвороб. У подарунок до килима доклали шарф-накидку. Загальна вартість товарів склала 12 тисяч 950 гривень. Зрозумівши, що така покупка є занадто дорогою для неї, споживачка звернулася до продавця, щоб отримати назад сплачене. Однак жінці повернули лише частину – 4 500 гривень, решту продавець вирахував за шарф-накидку, однак цей товар не був у використанні, – розповіли у Держпродспоживслужби області.

Лише за участі фахівців Держпродспоживслужби вдалося повернути пенсіонерці решту грошей.

Споживачам та підприємцям нагадують, що протягом 14 днів з моменту оформлення покупки товар належної якості, який з будь-яких причин не сподобався покупцю, можна повернути. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, або отримати назад сплачені за товар гроші, лише якщо він не використовувався. Також має бути чек або квитанція на придбаний товар.

 

Поширюйте

Коментуйте