Суспільство

Кропивничан запрошують напередодні Нового року здати кров

. 2729

В останні дні 2020 року, 28-31 грудня, обласна станція переливання крові запрошує всіх кропивничан з групами крові 4 (-), 4 (+) та 3 (+) стати донорами!

Ця акція допоможе зібрати кров, яка піде на лікування хворих на онкологію дітей, породіль і пацієнтів, які потребують гемотрансфузійної допомоги.

Збір крові проходитиме з 8:30 до 12:00.

Адреса станції переливання крові: вул. Преображенська, 81 (навпроти дитячої обласної лікарні).

Донорам гарантується безкоштовне обстеження на гепатит В, С, сифіліс і ВІЛ.
Після проведення донації, донорам надається безкоштовний обід.

Здавши кров – ви врятуєте чиєсь життя!

Контактний номер телефону: (050)571-88-38 (лікар Вадим Вадимович)

ВАЖЛИВО! Бажаючим стати донором, треба дотримуватися дієти. За день до здачі крові не можна вживати жирну, жарену, гостру, копчену їжу, молочні продукти, яйця, горіхи, банани. У день донації бажано відпочити, легко поснідати та не планувати на цей день серйозних справ, інтенсивне фізичне навантаження, прийом алкоголю. Не бажано в цей день керувати транспортними засобами через емоційне збудження, яке буває, як правило, в усіх. За 2 години до та 2 години після дачі крові палити небезпечно і для Вас, і для того, кому потрапить Ваша кров.
Намагайтесь регулярно і збалансовано харчуватися, вживайте побільше рідини; відмовтесь від вживання алкоголю за 48 годин до процедури; утримайтеся від вживання аспірину, анальгіну і ліків, що містять аспірин і анальгетики, за 72 години до процедури; обов'язково виспіться, відпочиньте. Вага донора повинна бути не менше 50 кг.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама