Суспільство

З підприємцями, які не боротимуться з амброзією розриватимуть договори оренди 

. 1720

У Кропивницькому анонсували жорсткіший контроль за дотриманням правил благоустрою користувачами земельних ділянок. Йдеться про організацію ефективної боротьби з амброзією в місті. 

ambroziachuh

Про це повідомляє Кропивницька міська рада. 

Спецінспекція складає список територій, власники яких порушують правила благоустрою міста та передає в управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, а також на розгляд профільної депутатської комісії для адекватного реагування на недобросовісне господарювання.

– Це нормально, коли міська рада підтримує відповідальних орендаторів, адже це сприяє розвитку території, створенню робочих місць, додатковим надходженням у бюджет. А нерадивим господарям, які не справляються із взятими на себе зобов’язаннями, необхідно казати: «До побачення!», – каже заступник начальника міської спецінспекції Олександр Брюховецький.

– Якщо ділянка не утримується належним чином, ми повинні вимагати від власника чи орендаря привести ввірену йому територію у належний стан. За відсутності реагування з боку підприємця, міська рада звертатиметься до суду про розірвання договорів оренди чи повернення земельних ділянок до комунальної власності, – наголосив міський голова Андрій Райкович.

Нагадаємо, в Кропивницькому прийняли програму боротьби з амброзією полинолистою на 2019-2023 роки.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама