Суспільство

На Кіровоградщині бальнеологічна лікарня отримала державну підтримку на виплати зарплат

. 1233

Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня отримала державну підтримку на виплати зарплат.

 

500grn

Як повідомили в обласному центрі зайнятості, з 12 грудня діє державна програма, яка у період оголошеного карантину виплачує одноразову матеріальну допомогу суб’єктам господарювання для виплати найманим працівникам.

Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня отримає одноразову допомогу на виплату заробітної плати 68 працівникам (медичної частини, спального корпусу та харчоблоку) на загальну суму майже 300 тисяч гривень.

У закладі створені усі умови для досягнення повного відновлення, порушених внаслідок тієї чи іншої хвороби функцій, а також проведенню заходів з упередження недієздатності в період захворювання. Тому отримана допомога сприятиме, у першу чергу, збереженню робочих місць у період карантину, хоча й доведеться вимушено скоротити, передбачену законодавством тривалість робочого часу працівників, – каже в.о. директора медичного закладу Юрій Григораш.

Загалом на підставі поданих з 14 по 21 грудня 2020 року до центрів зайнятості області заяв від роботодавців прийняли 90 позитивних рішення для надання такої допомоги 2452 працівникам. Орієнтовна сума допомоги, згідно з розрахунками роботодавців, склала близько 10,4 млн грн.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама