Суспільство

Кропивницький: як будуть організовувати харчування школярів та  вихованців дитячих садочків у 2021 році

 Автор: Валерія Жовтун. 3564

Міськвиконком прийняв рішення про організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти Кропивницького на 2021 рік.

har4uvannjaschool

Рішення передбачає зменшити розмір плати для батьків за харчування дітей у закладах дошкільної освіти на 50% сім’ям, які мають трьох і більше дітей. Дозволити керівникам закладів освіти коштом спонсорів, батьків збільшувати вартість харчування однієї дитини за умови дотримання законодавства. Управління освіти за потреби має забезпечити умови для організації харчування дітей з особливими дієтичними потребами, у тому числі з непереносимістю глютену та лактози. Забезпечити в закладах загальної середньої освіти міста продаж готових страв та буфетної продукції за вартістю продуктового набору.

Встановили вартість харчування одного учня та вихованця в закладах освіти Кропивницького з 1 січня по 31 серпня 2021 року згідно з додатком: 

8931

Звільняються від плати за харчування:

  1.  Вихованці санаторного закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 65 «Лукомор'є» для дітей з малими та згасаючими формами туберкульозу. 
  2. Діти з інвалідністю, що виховуються в закладах дошкільної освіти, спеціальних закладах дошкільної освіти (групах), які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, діти з особливими освітніми потребами, які навчаються в спеціальних і інклюзивних класах закладів загальної середньої освіти. Діти з інвалідністю І-ІІІ груп, які навчаються в професійно-технічних закладах освіти. 
  3. Учні спеціальних загальноосвітніх шкіл (класів) для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, та вихованці дошкільних відділень цих закладів. 
  4. Вихованці закладів дошкільної освіти, учні закладів загальної середньої освіти та професійно-технічних закладів освіти окремих категорій, а саме: діти - сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа, діти з прийомних сімей, діти-вихованці будинків сімейного типу. 
  5. Вихованці закладів дошкільної освіти, учні 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, діти, які навчаються в закладах професійної освіти з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу згідно з законодавством. 
  6.  Вихованці закладів дошкільної освіти, учні закладів загальної середньої освіти та професійно-технічних закладів з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти), помер під час захисту незалежності та суверенітету України. 

ОНОВЛЕНО. Нагадаємо, наразі для вихованців садків батьки сплачують 60% від повної вартості харчування. Так було і в попередні роки. За інформацією управління освіти, так буде і в 2021 році.

Поширюйте

Коментуйте