Суспільство

Вчителька англійської мови з Кіровоградщини отримала нагороду Global Teacher Award

 Автор: Ірина Маслюкова. 3472

Людмила Талашкевич отримала нагороду Global Teacher Award. Вона викладає англійську мову у Новоєгорівській загальноосвітній школі І-ІІ ступеню Новоукраїнського району.

 

132045025 10221484998867810 8453914912115873903 n

Людмила Талашкевич 40 років викладає англійську мову, експерт Microsoft та тренер. Проводить тренінги для місцевих вчителів та за кордону.  

Global Teacher Award існує три роки. ЇЇ проводить в Індії науково-дослідний інститут з питань освіти.

За словами пані Людмили, кожного року відзначають педагогів та керівників шкіл з різних країн світу. Нагороду отримають освітяни, які внесли вагомий внесок в розвиток освіти, використовують сучасні технології, приділяють увагу розвитку навичок 21 століття в учнів.

Цьогоріч близько 500 вчителів зі 110 країн отримали нагороду. Церемонія тривала онлайн 3 години.

Пані Людмила подавала анкету, аплікаційну форму, розповіла про свої досягнення, проблеми над якими працюють протягом навчального року. Вчителька надавала розробки уроків, віртуальних подорожей, проєкти, які дають можливість дітям з різних країн знайомитись з культурою, традиціями інших країн.

Це цікаво для дітей і мотивує їх до навчання. Розширює їхні горизонти, робить внесок у формування їх як особистостей. Цікаво спостерігати як діти спілкуються, долають бар’єри, захоплюються спілкуванням з дітками з інших країн, вчать іноземну мову. Ми спілкуємось зі школярами для яких англійська теж іноземна, тому вони один в одного вчаться, – каже вона.

Учні Людмили у скайп-уроках спілкувались зі школярами з Індії.

Це міг бути скайп-урок, віртуальна подорож, коли ми мандрували в різні країни, відвідували музеї в Греції, Австралії, заповідники у США, Південній Африці. Спілкувались з британськими вченими, які працюють на півночі Європи і вивчають зміну клімату.

Викладачі з різних країн обмінювались уроками з Людмилою. Їх учні проводили разом практичні зустрічі.

 – Наприклад, я підготувала урок з хімії. Коли я була в школі, мої діти розповідали про хімічні елементи, які елементи містять овочі та фрукти. А діти на протилежній стороні екрану ставили питання. Були проєкти про традиції, звичаї країн. Ми співали різдвяні пісні, а діти з Індії розповідали як святкують свято фарби. Дітям подобався таємничий скайп, коли вони загадували тварину, а діти з Індії за допомогою питань відгадували її назву. Так діти вчаться і мандрують з країни в країни.

Ця робота, колабораційні проєкти, робота за рік враховувалась в аплікаційній формі. Також під час обрання переможців велику увагу звертають на роботу з технічними засобами, які освітні платформи використовуються.

133941928 10221532027243490 3252834251078496632 o

 

Поширюйте

Коментуйте