Суспільство

Питання нового тарифу на перевезення у маршрутках Кропивницького наразі вивчають

 Автор: Валерія Жовтун. 6965

На скільки в Кропивницькому може зрости тариф на перевезення у маршрутках – це питання наразі вивчають у міськраді. Перевізники пропонують від 8 до 8,70 гривень. Однак остаточний варіант здорожчання вартості проїзду ще невідомий.

 marshrutka

Про це сьогодні, 5 січня, під час брифінгу повідомив начальник управління розвитку транспорту та зв'язку Віктор Житник.

За його словами, в складову нового розрахунку перевізники заклали зростання паливно-мастильних матеріалів, а також мінімальної заробітної плати.

– Ми зараз вивчаємо питання доцільності підняття сплати за проїзд. Вивчаємо розрахунки, які подані ними, – каже Віктор Житник.

Однак у складову, за словами пана Житника, не входить модернізація, введення електронного квитка. Це за його словами, не на часі, у розрізі з ситуацією пандемії коронавірусу. Адже це також вимагає додаткових витрат, до яких наразі не готові. 

Розрахований тариф натомість передбачає перевезення у маршрутках 14 людей. 

Також пан Житник повідомив, що є також доручення “Електротрансу” переглянути тариф на комунальний транспорт. Однак цих розрахунків ще немає. 

Натомість про підвищення тарифу попередньо оголосять, оприлюднять проєкт рішення на сайті міськради, який буде відкритий для обговорень протягом місяця.  

Нагадаємо, останній раз змінювали вартість проїзду у маршрутках влітку 2018 року до 5 грн.  

 

Поширюйте

Коментуйте