Суспільство

На держпідприємстві автомобільних доріг провели обшуки через розкрадання коштів (ДОПОВНЕНО)

. 1575

На Кіровоградщині через розкрадання бюджетних коштів на ремонті доріг провели обшуки на державному підприємстві автомобільних доріг та фірмах підрядниках.

 

PROKURATURA KIROVOGRADSKOYI OBLASTI kopija kopija kopija kopija kopija kopija 1 copy

Як повідомили в пресслужбі прокуратури, посадовці державного підприємства автомобільних доріг та керівники підрядних організацій вкрали бюджетні кошти, виділені на капітальні ремонти водопропускних труб та мостів автомобільних доріг на території Кіровоградщини.

Встановили факти розкрадання вказаними особами бюджетних коштів в особливо великому розмірі шляхом підробки документів та завищення фактичної вартості проведених робіт, проведення робіт з невідповідністю проектно-кошторисної документації та не у відповідності до державних будівельних норм, – йдеться в повідомленні.

В рамках досудового розслідування кримінального провадження провели більше десятка санкціонованих обшуків за місцем проживання фігурантів справи та офісних приміщень фірм. Вилучили документацію протиправної діяльності групи.

Наразі вирішується питання повідомлення про підозру причетним особам. Триває слідство.

ДП «Агентство місцевих автомобільних доріг» опублікувало заяву з приводу дій правоохоронців:

Державне підприємство «Агентство місцевих автомобільних доріг» наголошує на тому, що заяви правоохоронців про «нібито скоєні злочини» є передчасними і завдають репутаційної шкоди як ДП так і його працівникам. Звертаємо увагу, що угоди із підрядною організацією, яка фігурує у розслідуванні, було укладено 2 квітня 2020 року, а вже наступного дня, 3 квітня 2020 року, правоохоронці відкрили кримінальне провадження. На той момент жодних дорожньо-будівельних робіт ще не було проведено!

Поширюйте

Коментуйте


Реклама