Суспільство

25 ОСББ Кіровоградщини подали заявки на участь у програмі термомодернізації

. 1590

 25 об’єднань співвласників багатоповерхових будинків Кіровоградщини подали заявки на участь у програмі термомодернізації «Енергодім». 

136665938 234356278200286 3681442985298678277 o

Як повідомили в облдержадміністрації, це ОСББ зі Знам'янки, Кропивницького, Олександрії та Світловодська.

«Програма передбачає комплексне утеплення будинків за пакетом «Б», тобто ці ОСББ готові реалізовувати масштабні проєкти. Загальна сума поданих заявок становить трохи більше 240 мільйонів гривень», – сказала директорка департаменту житлово-комунального господарства ОДА Ольга Довжук.

19 ОСББ вже отримали часткове відшкодування вартості попереднього енергетичного аудиту у сумі майже 240 тисяч гривень. Кошти виплачуватиме Фонд енергоефективності. Таким чином ОСББ зможуть відшкодувати до 70% витрат на заходи з термомодернізації.

«Наразі ОСББ «Арка» з Олександрії завершує перший етап заходів з термомодернізації будинку. Мова йде про встановлення індивідуального теплового пункту та модернізацію системи опалення, утеплення фасадів і заміну вікон», – уточнила директорка департаменту.

«Енергодім» — це програма часткового відшкодування витрат на заходи зі збереження енергії в багатоквартирних будинках від Фонду енергоефективності. Вона дозволяє утеплити будинок, а згодом — економити на енергоносіях.

Обов’язковою умовою участі у програмі є співфінансування власників багатоквартирних будинків – 20% суми.

Підтримка Фонду полягає у наданні грантів і запровадженні комплексних технічних рішень із енергоефективності.

Діяльність Фонду фінансується коштом держбюджету, підтримки ЄС та уряду Німеччини.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама