Суспільство

Кримінальна відповідальність за шкарпетки: у соцмережі поширюють новий фейк

 Автор: Ірина Маслюкова. 2999

У Фейсбуці поширюють новий карантинний фейк. Ніби, у Кропивницькому поліцейські затримали чоловіка з купленими шкарпетками. 

Нагадаємо, соцмережі відреагували на зимовий локдаун. У перший день дії карантину зимових канікул у соцмережах кропивничани стали ділитися фото з магазинів, супермаркетів, де полиці з певними товарами: презервативи, шкарпетки, канцтовари, обклеїли заборонними стрічками.

Сьогодні у Фейсбуці з’явився фейк, який масово поширюють. Там йдеться про те, що поліцейські зупинили чоловіка і виявили у нього шкарпетки.

Залежно від регіону змінюють населений пункт та назву вулиц. Зокрема, таку неправиву нови ну побачили вже в Кропивницькому і Івано-Франкуівську.

Поліцейські викликали слідчих, які будуть з’ясовувати всі обставини справи. Патрульна поліція закликає людей не купувати шкарпетки, адже таке порушення тягне за собою кримінальну відповідальність, – йдеться у фейковому дописі.

фейк

Нагадаємо, до 24 січня заборонена робота побутових магазинів. Інші магазини можуть торгувати виключно товарами, що належать до продуктів харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, засобами зв’язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, побутовою хімією та друкованою пресою на торговельних площах, не менше як 60 відсотків площі яких призначено для торгівлі такими товарами, а також пальним. Продаж інших груп товарів дозволяється лише із здійсненням адресної доставки замовлень.

Як не стати жертвою брехні в інтернеті читайте за посиланням.

 

Поширюйте

Коментуйте