Суспільство

12 шкіл Кіровоградщини вже користуються сервісом електронних журналів і щоденників

. 1768

Станом на 11 січня 12 шкіл Кіровоградської області долучитися до безкоштовного сервісу електронних журналів і щоденників E-Journal.

 

137522889 237647001204547 438955091475756320 o

Вчителі вже створили 755 електронних журналів, повідомили в облдержадміністрації.

«До E-Journal область долучилася торік наприкінці грудня. Наразі сервіс працює у режимі дослідної експлуатації. Також його постійно вдосконалює Інститут освітньої аналітики», – каже заступниця директора департаменту освіти і науки Кіровоградської ОДА Ельза Лещенко.

E-Journal – це державна розробка, над якою працювала команда Міністерства освіти і науки України. Система скоротить обсяг бюрократичної роботи та буде адаптована до будь-яких гаджетів.

Проєкт покликаний спростити документообіг для шкіл і посилити комунікацію між учителями, батьками й учнями з питань оцінювання знань, змін у розкладі занять та відвідування дітьми школи.

Проєкт не є обов’язковим для освітніх закладів. Рішення про участь школи приймають самостійно.

Разом із тим окремі школи Кропивницького, Олександрії, Світловодська та Знам’янки вже мали досвід попередніх років із впровадження електронних журналів на інших електронних платформах, таких як «Нові знання», «Єдина школа», «Моя школа», «Google Classroom».

Поширюйте

Коментуйте


Реклама