Суспільство

В Олександрії відбудовують резервну мережу головного каналізаційного колектора (ФОТО)

. 1566

В Олександрії відбудовують резервну мережу головного каналізаційного колектора, яка транспортуватиме стічні води на очисні споруди в разі аварійної ситуації на основній мережі

 

v olexandrii vidovili avarijnu nitku golovnogo kanalizacijnogo kolektoru foto 01

Як повідомили в ОКВП «Дніпро-Кіровоград», в Олександрії головний колектор збудували у дві нитки, проте одна з них повністю прийшла в непридатний стан, і вже більше 10 років колектор працює на одну нитку.

Така ситуація є неприпустимою – аварія на єдиній каналізаційній магістралі призведе до повної зупинки всієї системи водовідведення та водопостачання Олександрії. Всі нечистоти йтимуть напряму в річку Інгулець, а це спричинить екологічну катастрофу міжобласного масштабу. До того ж, у разі пориву каналізації значно погіршиться санітарно-епідеміологічний стан населеного пункту та прилеглих територій, – йдеться в повідомленні.

v olexandrii vidovili avarijnu nitku golovnogo kanalizacijnogo kolektoru foto 03

ОКВП «Дніпро-Кіровоград» розробило проєктно-кошторисну документацію, підприємству виділили майже 10 мільйонів гривень з фонду навколишнього середовища обласного бюджету на реалізацію цього проєкту.

ОКВП «Дніпро – Кіровоград» провело тендер та 16 грудня 2020 року уклало угоду з київською компанією «КСМ-ГРУП». Роботи почалися одразу. Наразі замінили близько 700 метрів трубопроводу діаметром 400 мм. Загальна довжина траси трубопроводу 3,1 км.

За умови своєчасного та в повному обсязі виділення у 2021 році коштів на будівництво роботи планують завершити вже до середини поточного року.

v olexandrii vidovili avarijnu nitku golovnogo kanalizacijnogo kolektoru foto 06

v olexandrii vidovili avarijnu nitku golovnogo kanalizacijnogo kolektoru foto 07

v olexandrii vidovili avarijnu nitku golovnogo kanalizacijnogo kolektoru foto 08

v olexandrii vidovili avarijnu nitku golovnogo kanalizacijnogo kolektoru foto 09

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама