Суспільство

Перевізник пояснив, чому в кропивницьких маршрутках не працюють GPS-трекери

. 5002

Нині в Кропивницькому жодну із маршруток, приміром, не побачиш за допомогою відомого сервісу про маршрути громадського транспорту EasyWay. Хоча GPS-дані про роботу транспорту мають бути оприлюднені в загальнодоступних онлайн-сервісах. Принаймні такі вимоги закладені в договорах між перевізниками та міською радою. 

 marshrutka

Наприклад, на маршрутках перевізника – приватного підприємства «Олікс» GPS-навігатори встановлені, але наразі не працюють, бо на  їх утримання не закладали кошти. Як пояснює “Гречці” директор підприємства Дмитро Вінницький, інакше б тариф був завищений. 

– Зараз економимо кошти. Якщо піде на спад цінова політика по паливно-мастильних матеріалах, то, думаю, питання навігації поновиться, – каже Дмитро Вінницький. – Згідно з договором замовником мають бути надані немайнові права, доступ до них. Для того, щоб воно працювало треба телекомунікаційні послуги забезпечувати, оплату. Плюс сам моніторинг – щомісячна абонплата з одного пристрою.  

Однак представник сервісу EasyWay пояснив “Гречці”, що перевізники просто не хочуть, щоб все місто бачило, як вони насправді виконують свої зобов'язання. А ціна питання усього 30 гривень на місяць.

– 30 грн – оплата за тарифний план "датчик", спеціально розроблений тариф для GPS-трекерів. Усі затрати за обслуговування серверів, обслуговування всіх додатків, диспетчерської компанія EasyWay веде своїм коштом. Це запропонували як і декільком перевізникам, так і пояснили начальнику управління транспорту як те все працює, – розповів операційний директор EasyWay Єгор Чабанюк.

 Нагадаємо, у Кропивницькому може зрости тариф на проїзд у маршрутках до 8 гривень

Поширюйте

Коментуйте


Реклама