Суспільство

Знам’янська школа отримала прес для брикетування відходів

 Автор: Ірина Маслюкова. 1478

Цьогоріч команда від НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 - гімназія» стала учасницею проєкту «Zero Waste School» і отримала прес, з допомогою якого зможе брикетувати сміття, а згодом здавати його на переробку.

 

zero

Як повідомили в пресслужбі проєкту, «Zero Waste School» — онлайн-проєкт, покликаний запровадити культуру сортування відходів у школах та громадах. Проєкт реалізує Klitschko Foundation у партнерстві з Фундацією Кока-Кола.

Разом з 75 іншими школами-учасницями, команда із НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 - гімназія» пройшла 2-місячне навчання на проєкті та спланували свій локальний проєкт за підтримки менторів та тренерів.

Восени вони реалізували свою ідею, і цим самим змотивували свою громаду бути екосвідомими та підтримувати культуру сортування відходів.

Як результат, команда проводила для учасників проєкту вебінари з питань сортування сміття та переробки вторсировини, захисту повітря і води від забруднення, відновлення лісів, охорони рідкісних рослин і тварин, про проведення екологічних акцій. Організовували просвітницькі кампанії з проблеми забруднення довкілля, акції «Екопатруль в дії», екологічні виставки «Подаруй речам друге життя», День моря, регулярно проводиться збір макулатури, ПЕТ-пляшок, кришечок, батарейок.

Успіхи команди дали змогу отримати для свого навчального закладу механічний прес для брикетування відходів, які згодом можуть відправляти на переробку. До речі, із усіх 75 учасників проєкту прес отримали лише 25 шкіл з усієї України.

Нагадаємо, у 2018 році Аджамська школа отримала прес для брикетування сміття.

Поширюйте

Коментуйте