файно

Суспільство

Тисяча жителів Кіровоградщини залишилися без можливості слухати дротове радіо

. 2245

Тисяча жителів Кіровоградської області залишилися без можливості слухати дротове радіо. З 1 січня «Укртелеком» припинив надавати цю послугу у 8 областях, серед яких Кіровоградська.

 

3d6199a668059669

Як повідомляє «Суспільне Кропивницький», в обласних центрах радіо працюватиме.

Згідно даних «Укртелекому», у 2016 році дротове радіо слухали 13 тисяч жителів Кіровоградської області, у 2019 році – 4700, на 1 січня 2021 року – кількість абонентів становить 2,5 тисячі.

За словами речника підприємства Михайла Шуранова, в Україні кількість абонентів протягом 5 років зменшилася уп’ятеро і становить майже 200 тисяч: «Давно ця послуга не є масовою. І у тих областях, де кількість абонентів дуже мала, ми припиняємо передачу сигналу. Перша причина – це недостатній попит, тобто відмова абонентів від цієї послуги. Друга причина – це використання застарілого обладнання, яке споживає велику кількість електроенергії».

Михайло Шуранов сказав, що в обласних центрах дротове радіо працюватиме. Місячна вартість цієї послуги – 30 гривень.
Керівниця кропивницької організації Українського товариства незрячих людей Валентина Раєва каже, що радіо у їхньому приміщенні не працює: «Років зо два не працює. В «Укртелеком» зверталися. Обіцяли відремонтувати через 3 місяці, через 5 місяців, так ніхто нічого і не відремонтував».

Валентина Раєва розповіла, що в приміщенні кропивницької організації УТОС дротове радіо не працює 2 роки.
Михайло Шуранов сказав, що ремонт застарілого передавального обладнання часто неможливий через те, що неможливо знайти комплектуючі.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама