Суспільство

Недобудову у Ковалівському парку запропонували перетворити в спорткомплекс для молоді

. 6252

У Кропивницькому спортсмени хотіли б взяти недобудову в Ковалівському парку в оренду і перетворити занедбаний простір на спорткомплекс для дітей та молоді. Такі ідею-пропозицію озвучив тренер з джиу-джитсу, засновник спортивного клубу «Борець» Євген Скирда, після новини у ЗМІ, що з недобудови в парку впала дівчина.

139294367 801216690475543 6949559253413645384 o

Спортсмен на своїх сторінках у соцмережах оголосив пошук власника недобудови, аби запропонувати йому здати їм в довгострокову оренду недобуд, щоб втілити ідею спорткомплексу для дітей та молоді замість небезпечної конструкції. 

Як розповів у коментарі “Гречки” Євген Скирда, найперше потрібно знайти власника недобудови, аби дізнатися про умови оренди та стан самої будівлі. 

– Ситуація з власником дуже заплутана. Звичайно, ми знали  інформацію, що будувати цю будівлю починала родина Устянських. Вони були власники. З ними ми спілкувалися і раніше, але, як вони нам сказали, що вже багато років не мають відношення до цього приміщення. І наразі власник невідомий навіть їм, – каже пан Скирда. – Загалом там було дуже багато історій з цим приміщенням. 

Натомість “Гречка” вже надіслала інформаційний запит до міськради, аби дізнатися, хто є наразі власником багаторічного недобуду в парку. 

– Ідея виникла, бо це в парку і для спорткомплексу це було б чудово. Реалізувати таку ідею можна за допомогою спонсорів. У нас є партнери, в тому числі й міжнародні, в яких є можливості, ресурси, і які могли б нам допомогти в реалізації цього проєкту.  У нас є досвід із залучення спонсорів. Але це довгостроковий процес – мінімум три роки потрібно на реалізацію такого проєкту, – розповів Євген Скирда і додав. – Але спочатку треба зрозуміти, чия будівля і на яких умовах, якщо це можливо, її можна взагалі взяти.

Нагадаємо, торік в Кропивницькому склали перелік недобудов по місту.

Довідка: СК “Борець” у Кропивницькому має шість тренувальних залів і одну міжнародну спортивну базу на Масляниківці. Наразі в спортивному клубі займається близько 700 дітей.

Фото з фейсбук-сторінки Євгена Скирди

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама